polub nas !
Polub nas !

61-563 Pozna艅
ul. G贸rna Wilda 89/2

biuro@toplan.pl

Kontakt

Godziny otwarcia

PN. - PT. :  09:00 - 17:00

Doradca ds. Fotowoltaiki - Przedstawiciel Handlowy

Czujesz, 偶e masz ju偶 do艣膰 pracy na etacie z mglist膮 wizj膮 rozwoju?
Teraz masz niepowtarzaln膮 szans臋, aby spr贸bowa膰 swoich si艂 w bran偶y odnawialnych 藕r贸de艂 energii!
Decyduj膮c si臋 na wsp贸艂prac臋 z nami zyskujesz szans臋 wsp贸艂tworzenia najszybciej rozwijaj膮cej si臋 bran偶y na rynku,
z nieograniczon膮 grup膮 odbiorc贸w.
Zacznij prowadzi膰 sprzeda偶 po偶膮danego produktu, w jako艣ci
i trwa艂o艣ci, o kt贸rej ka偶dy marzy.

Z nami zyskujesz:

  • umowa o prac臋
  • auto firmowe do prywatnego u偶ytku
  • najwy偶sze prowizje na rynku
  • pe艂ne wsparcie od Naszego zespo艂u (wsparcie audytowe,
    techniczne, managerskie, administracyjne, projektowe)
  • profesjonalne szkolenia wdro偶eniowe, techniczne
  • szeroki program lojalno艣ciowy (bony na paliwo, vouchery
    wakacyjne i wiele innych)
  • sprzeda偶 jednego z najlepszych produkt贸w na rynku
  • dost臋p do spotka艅 w pierwszym Showroomie w Wielkopolsce
  • dla aktywnych handlowc贸w przekazywane leady do
    zainteresowanych klient贸w
  • to Ty decydujesz, ile i w jakim trybie chcesz pracowa膰 (Praca na etacie w innej formie nie jest przeszkod膮)
  • brak ograniczenia finansowego - wszystko zale偶y od Ciebie jak wysokie ono b臋dzie. :)

Twoje zadania:

Doradztwo i ofertowanie klienta.

Oczekujemy od Ciebie:

Wytrwa艂o艣ci w realizacji zada艅 (masz wsparcie na ka偶dym etapie), wa偶ne aby艣 cechowa艂 si臋 pozytywnym nastawieniem

i ch臋ci膮 do dzia艂ania.

Tw贸j e-mail:
Imi臋 i nazwisko
Numer telefonu
Wiadomo艣膰
CV
Wy艣lij
Wy艣lij
Formularz zosta艂 wys艂any - dzi臋kujemy.
Prosz臋 wype艂ni膰 wszystkie wymagane pola!
Przedstawiciel handlowy do spraw fotowoltaika ! Promotor i doradca klienta

Dost臋pne stanowiska

POlub NAS na Facebook
+48 690 013 488
icons phone
ikonka lokalizacji

TOPLAN

ul. G贸rna Wilda 89/2, Pozna艅

instagram icons
LOGO FIRMY
wy艣lij do nas wiadomo艣膰

Wsp贸艂praca